PBF Pokemon

Najlepszy PBF

Ogłoszenie

Zapraszamy do Naboru na MG. Znajduje się on w kategorii "Informacje", w dziale "Ogłoszenia".

#1 2010-11-16 17:16:50

Garchomp

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 18
Punktów :   

Garchompy kochają Gible

Cześć, jestem Garchomp. Mam przyjemność opiekowania się tym forum. Jestem, tak jak każdy MG, zobowiązany do napisania naboru i informacji o sobie, więc ja takowy temat zakładam. Jeśli chcesz mieć ze mną grę, przejdź w tym momencie do tematu "Garchomp kocha gry". Złóż tam formularz do mnie, a potem wróć tu. Trochę omnie. Jak każdy MG, jestem dobry i litościwy dla graczy, a jednocześnie potrafię się nieźle wkurzyć. Proszę więc nie spamować mi skrzynki z pytaniami: "Mogę być MG albo Mederatorem?". Takie pytania zazwyczaj kończą się warnem, ale jeśli mi się spodobasz, zapytam Cię o przykładową historię. Wtedy musisz wycisnąć z siebie dziewiąte poty, by Ci się udało. moje gry będą prowadzone spokojnie, a na każdy odpis macie tydzień, po upływie czasu zamykam grę do czasu, aż mi przyrzekniecie, że już nigdy tak się nie opuścicie i że chcecie, bym waszą grę prowadził dalej. Jako MG, mam też wady. Jedną z nich jest to, że raz piszę z apostrofem (Pokemon'y), a raz bez (Pokemony). Są to tylko moje błędy literackie, no ale da się je wytrzymać.

Dziękuję za uwagę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zip.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl www.muprohibitionservers.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl www.forumofmaster.pun.pl