PBF Pokemon

Najlepszy PBF

Ogłoszenie

Zapraszamy do Naboru na MG. Znajduje się on w kategorii "Informacje", w dziale "Ogłoszenia".

#1 2010-11-19 16:26:41

Gabr

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 6
Punktów :   

Zapisy do Gabra

Siema jestem Gabr i witam was w grze.



Wymagania:

1. Imię i Nazwisko postaci:
2. Wiek postaci:
3. Znajomość świata Pokemonów:
4. Interpunkcja i ortografia:
5. Starter postaci:
6. Miejsce startowe:
7. Historia:
8. ;D

Offline

 

#2 2010-11-19 16:39:03

Garchomp

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 18
Punktów :   

Re: Zapisy do Gabra

1. Imię i Nazwisko postaci: John Carin
2. Wiek postaci: 15
3. Znajomość świata Pokemonów: Świetna ;D
4. Interpunkcja i ortografia: Na wysokim poziomie...
5. Starter postaci: Mijumaru
6. Miejsce startowe: Kanto, Viridian
7. Historia: Rzuciłem PokeBall. Rzadki Mijumaru był od teraz w moim posiadaniu. Z wielką, nieukrywaną radością pobiegłem się pochwalić. Nie wiedziałem, komu, po prostu musiałem się pochwalić. Pomyślałem, że zacznę od Gymu. Lider, Blue, bardzo się ucieszył tą wiadomością. Dał mi PokeBall z sekretnym Pokemonem. przekazał mi, że mam go użyć tylko w strasznych okolicznościach losu. Byłem strasznie zachwycony, rozmyślałem, co za Pokemon może siedzieć w tak małej PokeKulce. Może to gigantyczny Moltres, albo potężny Charizard! Nie wytrzymałem napięcia i musiałem zobaczyć tego Pokemona. Był to Pidgey. Zastanawiałem się, dlaczego on jest niby taki silny. Kazałem mu powalczyć z Mijumaru. Jednym Powietrznym Asem pokonał mojego Mijumaru. Był to bardzo dobry początek mojej wyprawy po odznaki.
Byłem od dawna spakowany. Teraz już tylko czekałem do jutra, bo właśnie wtedy miałem zacząć swoją podróż.
8. xD

Chcę, by Mijumaru był przezemnie nazywany Miju, a Pidgey Ace. Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że przyjmiesz moje podanie (i mnie też ;D).

Offline

 

#3 2010-11-19 16:42:24

Gabr

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zapisy do Gabra

Przyjęty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mati999.pun.pl www.combat-forum.pun.pl www.czekamynagofry.pun.pl www.wyjazdnadjeziorko.pun.pl www.jumpstylepassion.pun.pl